П`ятниця, 19.10.2018, 11:05
Україна степова +
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [1179]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 118
 Каталог статей
Головна » Статті » Мои статьи

Акція "Я - УКРАЇНЕЦЬ"
Ту вінценосную громаду 
Покажем спереду і ззаду 
Незрячим людям. В добрий час 
Заходимось, моя порадо.

                  (Т.Шевченко)


Мета і завдання акції:

висловлення протесту проти підписаного так званим пРезидентом України В.Януковичем закону №5492-VI "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус" що має за мету - впровадження біометричних паспотрів! Ми виступаємо проти цифрового концтабору, який нам створює нинішній окупаційний режим; 
- протест проти ігнорування владою елементарних культурних і національних прав та свобод українського народу;
- вимога запровадження нових бланків паспортів громадян України, які мають містити дані виключно українською мовою та обов'язково графу "національність" для відображення національних демографічних показників;
- сприяння самоідентифікації українців, представників корінної нації  в межає етнічних українських земель. Через це - усвідомлення себе господарями на своєї землі!
- зрушення національної свідомості та спонукання українців до діяльності на благо своєї Держави!
Стратегія акції: 

- максимальне охоплення народу!

- скрізь і всюди - на різноманітних заходах, національних святах, в місцях масового перебування українців доносити ідею самоідентифікації свідомої частини народу внесенням у паспорт даних про національність штампом "Національність - українець"

Період проведення акції - безстроково, до досягнення мети!Юридичне забезпечення акції
(на основі звернення Римми Білоцерківської)
Я маю ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, Серії ____ № ________, виданий «____» __________ ______ року __________________ УМВС України в _____________________ області .
Але в порушення мого права на індивідуальність, як представника української нації, особистого немайнового,  природнього права, наданого мені від народження та гарантованого першим та другим реченням Преамбули, ст.11 Конституції України та ст.300 Цивільного кодексу України, в яких зазначено, що:
1. «Верховна Рада України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей, спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення» (перше та друге речення Преамбули Конституції України); 
2. «Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України» (ст.11 Конституції України). 
3. «Фізична особа має право на індивідуальність. Фізична особа має право на збереження своєї національної, культурної, ... мовної самобутності, а також право на вільний вибір форм та способів прояву своєї індивідуальності, якщо вони не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства» (ст. 300 Цивільного кодексу України).
У моєму паспорті ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ відсутня індивідуальна інформація про мою приналежність до УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.
На підставі п.2 ч.4 та п.8 ч.6 Постанови Верховної ради України «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон» від 26 червня 1992 року N 2503-XII, якими встановлено, що до паспорта можна вносити додаткову інформацію на вклеюваних аркушах та до паспорта можна вносити записи передбачені законом.
Відповідно до вищезазначеного та керуючись 2 ч.4 та п.8 ч.6 Постанови Верховної ради України «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон» від 26 червня 1992 року N 2503-XII, ст.300 ЦК України та першим та другим реченням Преамбули Конституції України відповідно гарантованому мені праву на самовизначення, самобутності і розвитку української нації, праву на вільний вибір форм та способів прояву своєї індивідуальності, що підтверджені законодавством, виражаю свої права через відновлення графи «Національність - українець» в своєму паспорті. Оскільки в бланку мого паспорта вже в Незалежній Україні Кабінетом Міністрів України грубо проігноровано мої особисті права, гарантовані Конституцією України я вношу ясність, що даним записом не є зіпсовано державний документ (всі дані чітко видно), а юридична сила Конституції стоїть вище державних актів тому будь-яке переслідування мене за даний запис буде переслідуванням за мою національну приналежність!
Для підтвердження своєї національності можу представити свідоцтва про народження моє і моїх батьків.

06.12.2012 р.Б.,
м.Івано-Франківськ                                                           Андрій ПодільськийУВАГА!
Для успішного проведеня акції потрібна матеріальна підтримка для виготовлення штампів! Також потрібні активісти в усіх куточках України, бажаючі дотримуватись стратегії акції - для розповсюдження  інформації та поширення штампів! 

Координатор - А.Поідільський - моб.097-945-46-24
Категорія: Мои статьи | Додав: graf (22.12.2012)
Переглядів: 212 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Хостинг від uCoz