Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Чи виконає Ларін свою обіцянку?

Напередодні виборів канал «Кіровоград» реалізовував пропагандистський проект під назвою «50 запитань Ларіну», на якому голова ОДА пробував тиснути на громадськість своїм «авторитетом». Чиновник повідомив, що у разі, якщо Партія регіонів та представники «єдиної команди» на Кіровоградщині не знайдуть підтримки, то він піде зі своєї посади. Одразу після того, очевидно   за вказівкою з ОДА, всі придворні редактори почали робити з того проблему, вигадуючі всякі біди, які чекають на область без чиного голови ОДА. Роздаючи редакційні завдання журналістам: "хваліть і плакать”.


Вибори минули, і сьогодні для виконання власної обіцянки є всі підстави: в Кіровоградській області перемогла опозиційна партія «Батьківщина» (32,06%), а партія Ларіна знайшла підтримку лише у 26,32% виборців. Разом же за представників опозиції (ВО«Батьківщина» + УДАР + ВО «Свобода») проголосувало 62,6%!
У місті Кіровограді перемога опозиції ще переконливіша – з десятивідсотковим розривом «Батьківщина» обійшла ПР (33,35% проти 23,42% відповідно), а спільно опозиційні партії (ВО«Батьківщина» + УДАР + ВО «Свобода») набрали тут 60,9%! До того ж, у Кіровограді зазнав поразки ще й кандидат-мажоритарник від «єдиної команди» О.Шаталов.

Чому так сталося? Можливо тому, що у діях влади було забагато популізму? Кандидатура О.Шаталова не викликала довіри містян, незважаючи на те, що він варив юшку, поїв молоком і розсилав «листи щастя». Він не вивчив мови, не зрозумів душі Кіровограда. Та й добряче всім набила оскому його нав’язлива передвиборча агітація і певні технології боротьби з конкурентами. Мешканці виявилися не такими «лохами», яким можна навішати локшину через підконтрольні ЗМІ. Звісно, до цього треба додати загальне зниження довіри до регіоналів через їхню антиукраїнську політику та диригування у ВР. Адже О.Шаталов мав би поповнити лави «механічних кнопкодавів» Чечетова, проти чого й повстали кіровоградці.

Тож сьогодні у громадськості замість 50 запитань Ларіну є лише одне: коли він виконає свою обіцянку?!

Проте складається враження, що голова ОДА не поспішає виконувати власні обіцянки. І вже в хід пішли чергові технології. Коли попередню заяву тиражували підконтрольні ЗМІ, влаштувавши істерику через заяву Ларіна, вони ж сьогодні запускають «протиотруту» – тиражують звернення трудових колективів з проханням до Ларіна нікуди не йти. Це стара «добра» радянська технологія – колективні звернення, щоб імітувати, що влада діє від імені народу. Абсурдність таких звернень видно неозброєним оком: коли керівник будь-якої установи (після дзвінка із адміністрації!) збирає підлеглих і пропонує підписатися під текстом, то небагато бажаючих відмовилися це зробити.

Схоже, що результати громадського вибору не задовольняють керівництво області, тому і намагається зберегти хорошу міну свого обличчя при поганій грі…

Олег Колісник

http://gre4ka.com.ua/society/chy-vykonaje-larin-svoyu-obitsyanku.html#more-14188